Соціальний проект NeuroMarket UADamage та Neo-Eco Ukraine оголосили про партнерство

? Інструмент автоматично консолідує дані про пошкодження будівель, інфраструктури, сільського господарства та природи. Супутникові знімки показують рівень пошкодження кожної будівлі, порівнюючи знімки з довоєнних часів до сьогодні, і класифікують їх за чотирма категоріями (об’єкти, які повністю, значною мірою, незначно зруйновані або не мають видимих пошкоджень), щоб отримати точне уявлення про руйнування.

 

↪️ За словами Віталія Лопушанського, засновника та генерального директора UADamage: “Місія UADamage – відбудувати #Україну після тотального руйнування будівель та інфраструктури окупантами. Об’єднавши зусилля з Neo-Eco Ukraine, ми успішно поєднали технології штучного інтелекту та переробку будівельних відходів, створивши плацдарм для масштабної реконструкції за короткий проміжок часу”

↪️ Bart Gruyaert, Директор проекту Neo-Eco Ukraine додав: “Точні та актуальні звіти UADamage та наша супровідна модель циркулярної економіки гарантують, що органи влади та громадські організації зможуть спрямовувати кошти та зусилля туди, де вони найбільше потрібні, забезпечуючи підзвітність за допомогою підходу, що базується на даних та орієнтований на конкретний регіон”.

??UADamage та Neo-Eco Ukraine сподіваються, що ця співпраця стане основою для майбутньої реконструкції та відновлення пошкодженої інфраструктури та будівель в #Ukraine.

✅Перші результати дослідження #Миколаївської області будуть публічно презентовані у червні.