Хто ми

Нео-Еко Україна

“Нео-Еко Україна”, партнерська компанія Neo-Eco France, була створена у травні 2022 року і має спеціалізовану команду з одинадцяти осіб в наших офісах у Києві, Миколаєві та Ліллі (Франція). Ми маємо 15-річний досвід у сфері промислових інженерних рішень для переробки відходів та консультуємо компанії щодо створення циркулярних економічних циклів, а також ноу-хау у сфері відновлення використаних матеріалів, екодизайну та створення каналів переробки відходів та вторинної сировини.

Наша місія – давати нове життя використаним матеріалам, маючи просте бачення: Світ без відходів.

Neo-Eco Ukraine – це консалтингова компанія, яка вивчає виробництво використаних матеріалів організації наскрізним чином, щоб передбачити потоки, охарактеризувати матеріали та розробити рішення, які дозволять оперативно та ефективно повертати їх на територію.

Ми пропонуємо консалтинг з КСВ, територіальний, промисловий та переробний інжиніринг, а також розробку еко-продуктів. Ми маємо великий досвід у великих інфраструктурних роботах, планах оновлення міст (реконструкції та будівництва) з використанням екоматеріалів, відновленні днопоглиблювальних робіт, низьковуглецевих рішеннях та підтримці управління використаними матеріалами та відходами.

Серед численних переваг застосування підходу циркулярної економіки – зменшення використання сировини, енергії та транспортних витрат, зменшення використання полігонів для захоронення відходів, розвиток місцевих робочих місць і промисловості.

Війна, що триває, призвела до утворення сотень мільйонів тонн будівельного сміття в Україні через руйнування тисяч об’єктів цивільної та соціальної інфраструктури. Це сміття включає численні матеріали, такі як бетон, скло, ПВХ і цегла, а також небезпечні матеріали, такі як азбест.

Існує лише два способи поводження з цими будівельними відходами: Або переробляти відходи для виробництва нових будівельних матеріалів, або захоронювати їх на звалищах, що призведе до екологічної катастрофи в майбутньому.

“Нео-Еко Україна” прагне поділитися своїм досвідом у впровадженні методології циркулярної економіки з Україною, щоб допомогти країні отримати вигоду від переробки будівельних відходів, використовуючи інструменти, що базуються на даних та орієнтовані на конкретну територію.

Крім того, ми застосовуємо цілісний підхід до циркулярної економіки, включаючи в наші проєкти громадську участь, навчання, створення робочих місць та відновлення громад. Ми допомагаємо українцям відновити свою країну більш екологічно чистою та кращою, ніж раніше, для наступних поколінь.

 

Neo-Eco

Заснована у 2008 році Крістофом Дебоффе, компанія Neo-Eco історично базується в Ліллі, Франція, і поступово розширює свою діяльність на національному та міжнародному рівнях.

Neo-Eco співпрацює з місцевою владою, місцевими державними органами, містами, девелоперами, менеджерами інфраструктури та виробниками з метою впровадження інноваційних, прагматичних та оперативних рішень у сфері циркулярної економіки, які узгоджують навколишнє середовище та економіку в довгостроковій перспективі.

З 2008 року вони розробили понад 500 екоматеріалів. Це матеріали, які включають у свій виробничий процес використані матеріали, дотримуючись при цьому традиційних стандартів використання, завдяки широкому спектру навичок та довготривалому партнерству з промисловими партнерами та університетами. Ми розробляємо технічні рішення, які потім вбудовуємо в місцевий ланцюжок створення вартості, приносячи економічні та екологічні вигоди.

З моменту створення і відповідно до цінностей компанії, весь прибуток реінвестується в розробку нових проектів або фінансування університетських дослідницьких проектів. На сьогоднішній день науково-дослідні проекти Neo-Eco призвели до створення 19 дочірніх компаній, які працюють над такими рішеннями, як переробка азбесту, низьковуглецеві в’яжучі речовини, м’який контроль забруднення, створення зелених дахів та регенерація автомобільних акумуляторів.

Робота Neo-Eco була визнана та відзначена низкою національних та європейських нагород:

ellen macarthur foundation logo GOLD ecoproduct from the Ellen McArthur Foundation
Réseau Entreprendre logo Réseau Entreprendre winner 
BPI France logo BPI France’s “Excellence” award
Ernst & Young Entrepreneur of the Year Award 

Наразі Neo-Eco керує приблизно 300 проектами у Франції та в 21 країні світу, зокрема, за кордоном:

  • Інфраструктурні роботи для Олімпійських ігор у Парижі 2024 року, Паризької аеропортової групи, каналу Сена – Північна Європа та Великого Паризького експресу
  • Розбирання завалів у Бейрутському порту після вибуху в Лівані у 2020 році та початкові переговори про допомогу в Туреччині після землетрусу
  • Утилізація викопаної землі та азбестових відходів для будівництва метро в Абіджані в Кот-д’Івуарі
  • Понад 300 інноваційних проєктів з деконструкції-реконструкції у Франції, Бельгії, Люксембурзі, Швейцарії, Алжирі, Андоррі та французьких заморських департаментах

Сьогодні Neo-Eco – це команда з понад 50 відданих та пристрасних інженерів та менеджерів проектів, які працюють над досягненням нашої спільної мети – світом без відходів.

 

Ukraine Resilience

Ukraine Resilience logo

Ukraine Resilience дотримується принципів, викладених у “Кодексі поведінки для організацій, що працюють в Україні” організації “Світ для України”, “Ukraine Focus” та CSIS.

 

Ukraine Resilience – це зареєстрований благодійний фонд “Нео-Еко Україна” (реєстраційний номер благодійної організації: 45101493), який фінансує та керує проектами з екологічної реконструкції та відновлення громад в Україні. Ukraine Resilience враховує цінності, релігію, звичаї, традиції та культуру українських громад, яким ми служимо. Крім того, Ukraine Resilience керується суворим кодексом поведінки, який охоплює:

  • Прозорість (з визнаними сторонніми зовнішніми аудиторами)
  • Організаційне управління та різноманітність
  • Підзвітність
  • Суворі стандарти практики
  • Незалежність
  • Нульова толерантність до корупції

Ви можете дізнатися більше або зробити пожертву для Ukraine Resilience тут: ukraineresilience.com.ua