Neo-Eco Ukraine разом з Mission East відвідали голову Шевченківської сільської громади

“Серце розривається від болю і відчаю, коли бачиш масштаби руйнувань і дізнаєшся, що це давній дім людей, який зараз лежить в руїнах. Саме тут “Місія Схід” допомагає людям відновити гідність і віру в добро в майбутньому”, – говорить генеральний Betina Gollander-Jensen.
Команда Neo-Eco Ukraine та наші колеги з міжнародної організації Mission East відвідали голову Шевченківської сільської громади Миколаївської області Олега Валерійовича Пилипенка. Під час зустрічі ми обговорили потреби та можливості відновлення громади.

Пан Пилипенко показав нам бункер, який міг вмістити до 90 осіб у розпал бойових дій, але зараз у ньому живуть жінка Світлана та ветеран війни Дмитро. Обидва живуть під землею вже 18 місяців після того, як їхні будинки були зруйновані. Світлано, накрий для нас великий обідній стіл. Вона сама була поранена в ногу снарядом, але навіть не відчула цього, оскільки допомагала односельчанам. Про це дізналася лише тоді, коли інші помітили кров. Світлана – одна зі звичайних героїв, яким Mission East та Neo-Eco Ukraine хочуть допомогти.