Наша місія та цінності

Наша мета в “Нео-Еко Україна” – сприяти відновленню екологічно чистої України українцями для українців. Ми дотримуємося Кодексу поведінки (CSIS), яким керуємося в усіх наших справах, але, перш за все, нами керують:

Пристрасть

Для “Нео-Еко Україна” пристрасть – це більше, ніж просто слово. Ми віримо, що коли пристрасть пронизує все, що ми робимо, вона перетворює звичайні завдання на надзвичайні досягнення. Це рушійна сила, яка сприяє налагодженню значущих зв’язків з українськими громадянами, місцевою владою, клієнтами, міжнародними партнерами та донорами. Ми з ентузіазмом приймаємо виклики та перевершуємо очікування. Наша пристрасть не лише визначає нашу роботу, але й створює енергійне та надихаюче робоче місце, де процвітає творчість, а наша команда має можливість передавати наші знання про циркулярну економіку та робити свій внесок у сталу реконструкцію України.

Прозорість

Прозорість має особливе значення в сучасній Україні та є наріжним каменем ідеології Neo-Eco Ukraine, керуючи всіма нашими взаємодіями та рішеннями. Ми віримо у відкритість, чесність та цілісність у всіх сферах нашого бізнесу. Наша культура прозорості сприяє зміцненню довіри між членами нашої команди, клієнтами, партнерами та донорами. “Нео-Еко Україна” прагне відкрито ділитися інформацією про наші успіхи та виклики, і ми активно заохочуємо зворотній зв’язок з усіма зацікавленими сторонами. Ця прихильність до прозорості дозволяє всім бути добре поінформованими, що призводить до співпраці та взаєморозуміння в середовищі, де інформація вільно поширюється, ідеї процвітають, а підзвітність має першочергове значення. “Нео-Еко Україна” підтримує прозорість і прагне створити чесне, інклюзивне та автентичне середовище, побудоване на довірі та взаємній повазі.

Інновації

Інновації лежать в основі нашої діяльності, спонукаючи нас до пошуку нових рішень та допомагаючи формувати стале майбутнє України. Наша екосистема технологічних та дослідницьких партнерів дозволяє нам пропонувати найбільш підходящі індивідуальні рішення, щоб допомогти нашим клієнтам, партнерам та громадам рухатися до світу без відходів.  

Ми сповідуємо дух творчості, розширюємо межі та досліджуємо незвідані технічні та бізнес-терени. Ми віримо, що інновації – це не просто мета, це спосіб мислення, спосіб підходу до викликів зі свіжими перспективами для пошуку винахідливих рішень. Наша команда має можливість мислити за межами звичних рамок, заохочуючи сміливі ідеї та плекаючи культуру, в якій процвітають допитливість та експерименти.  

Роблячи інновації фундаментальною цінністю, ми залишаємося в авангарді нашої галузі, надихаємо та пропагуємо сталі зміни. Крім того, Neo-Eco Ukraine прагне ділитися своїми знаннями та досвідом у прозорий спосіб, щоб просувати “зелений” порядок денний по всій Україні.

Цілісність

“Нео-Еко Україна” високо цінує доброчесність, яка визначає те, ким ми є і як ми працюємо. Ми дотримуємося найвищих моральних та етичних стандартів, щоб гарантувати, що кожна дія, рішення та відносини ґрунтуються на чесності та справедливості. Ми непохитні у своїй прихильності до прозорості, підзвітності та відповідальності. Ми виконуємо свої обіцянки і прагнемо дотримуватися найвищих стандартів етики у всіх наших діях, угодах і відносинах, прагнучи забезпечити відповідальну та сталу переробку будівельних відходів, а також зробити свій внесок у екологічно чисте майбутнє та сталий розвиток України.

“Нео-Еко Україна” завжди шукає нові таланти, щоб приєднатися до нашої пристрасної, різноманітної та дружньої родини. Якщо ви поділяєте наші цінності, прагнете до кар’єри, де цінують інновації та ідеї, і де ваш потенціал знайде своє призначення у впровадженні циркулярної економіки в Україні, будь ласка, надсилайте супровідний лист та резюме Барту Грюйерту bgruyaert@neo-eco.fr