Положення про обробку і захист персональних даних

ТОВ «НЕО-ЕКО УКРАЇНА», надалі «Володілець даних», керується цим документом (надалі – «Положення») для обробки та захисту ваших персональних даних як Користувача сайту neo-eco.com.ua.

Положення відповідає чинному законодавству України, в тому числі, але не виключно, Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-VI; пункту 1.2 розділу 1 Типового порядку обробки персональних даних, затвердженого наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 08 січня 2014 року № 1/02-14.

Відвідувач (Користувач) в разі фактичного використання Сайту підтверджує ознайомлення з цим Положенням, його прийняття та згоду з його змістом. Відвідувач (Користувач) надає дозвіл та однозначну згоду на обробку його персональних даних на умовах та в порядку, що викладені нижче.

1. Склад та зміст персональних даних

На сайті neo-eco.com.ua, ми збираємо як персональні, так і загальні дані Користувачів. Джерелом персональних даних є тільки наші Відвідувачі та Користувачі, які залишають їх свідомо та добровільно.

Персональні дані, такі як ім’я та прізвище, стать, фото, адреса електронної пошти, номер телефону, зв’язок з акаунтами соціальних мереж, можуть надаватися Користувачем при реєстрації на сайті. Ми не вимагаємо реєстрації або надання такої інформації для перегляду сайту та отримання доступу до його змісту.

Якщо ви не погоджуєтеся з Угодою користувача чи цим Положення, будь ласка, не користуйтеся цим Сайтом, та не надавайте свою особисту інформацію (персональні дані). Якщо ви продовжуєте використовувати цей Сайт, ми розцінюємо цей факт як вашу згоду з умовами Угоди користувача та Положенням.

Згоду на використання вашої особистої інформації ви можете відкликати в будь-який момент. Для цього достатньо надіслати нам повідомлення по контактах указаних на сайті.

Коли ви відвідуєте наш сайт, ми також зберігаємо неперсонифіковані дані, такі як ідентифікатор браузера, адреса веб-сайту, з якого ви нас відвідали, частини нашого сайту, які ви відвідали, дати і тривалість вашого відвідування, ваш Google Analytics user ID, IP-адресу. Ми використовуємо ваш IP-адресу та/або країну, щоб приблизно визначити ваше місце розташування, з метою надання кращого сервісу.

Сайт використовує файли куки. Файли куки — це невеликий фрагмент тексту з даними, що переносяться на ваші комп’ютери або пристрої для полегшення вашої взаімодії з нашим сайтом. Це робиться для того, щоб надати вам кращий досвід, гарантувати безпеку нашого сайту і сервісу, для маркетингових цілей і спрощення використання певних функцій.

Файли куки зберігаються на вашому індивідуальному пристрої, і ви повністю контролюєте їх використання. Ви можете відключити або обмежити передачу файлів куки, змінивши налаштування свого веб-браузеру. Файли куки, які вже зібрані, ви можете видалити в будь-який час самостійно або шляхом звернення на наш Зворотний зв’язок.

Ви можете в будь-який момент видалити свої персональні дані (для цього на сторінці Налаштування сайту в профілі користувача натисніть на посилання Видалення профілю і підтвердіть дію).

2. Мета збору персональних дани

Метою збору та обробки персональних даних є ідентифікації Відвідувача як Користувача нашого Сайту, та покращення сервісу, який надає Сайт своєму Відвідувачу.

Користувач може у будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок через відповідні налаштування у своєму профілі на Сайті.

Обробка персональних даних обмежується збором мінімального обсягу обов’язкової інформації, необхідного виключно для виконання запитів Користувача на Сайті.

Зазвичай, ми будемо зберігати дані протягом 10 років або до тих пір, поки Ви не звернулися щодо їх видалення. Всі інші дані будуть зберігатися до тих пір, поки це необхідно для цілей, для яких ми спочатку їх зібрали, або відповідно до вимог закону.

3. Місцезнаходження персональних даних.

Персональні дані Користувачів обробляються та захищаються на захищених серверах Володільця.

4. Треті особи, яким можуть передаватися ваші дані

Ми можемо передавати ваші не персональні дані (за якими вас неможливо ідентифікувати) нашим стороннім постачальникам послуг, таким як аналітичні служби, платіжні системи та інші, якщо це необхідно для виконання їх функцій. Ці постачальники можуть бути як українськими так і закордонними компаніями.

В даний час, треті особи, з якими ми ділимося вашими даними, включають, але не обмежуються, Google, RTB House, Facebook.

Ці постачальники послуг ретельно підібрані і відповідають високим стандартам захисту даних і безпеки. Ми обмінюємося з ними тільки тією інформацією, яка необхідна для запропонованих послуг, і ми зобов’язуємо їх зберігати будь-яку інформацію, яку ми їм надаємо, як конфіденційну, і опрацьовувати персональні дані виключно відповідно до наших інструкцій.

Ми передамо ваші дані третім особам без вашої прямої згоди, тільки в тому випадку, якщо ми зобов’язані зробити це відповідно до закону або за вимогою суду.

5. Захист персональних даних.

Володільця персональних даних обладнано системними і програмно-технічними засобами та засобами зв’язку, які запобігають втратам, крадіжкам, несанкціонованому знищенню, викривленню, підробленню, копіюванню інформації і відповідають вимогам міжнародних та національних стандартів.

Працівники/уповноважені особи, що мають доступ до персональних даних, у тому числі, здійснюють їх обробку зобов’язані не допускати розголошення у будь-який спосіб персональних даних, які їм було довірено або які стали відомі у зв’язку з виконанням професійних чи службових або трудових обов’язків. Таке зобов’язання чинне після припинення ними діяльності, пов’язаної з персональними даними, крім випадків, установлених законом.

6. Права Користувача, суб’єкта персональних даних

Згідно Закону України «Про захист персональних даних» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2297-17#Text

1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця, крім випадків, встановлених законом;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;

3) на доступ до своїх персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред’являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;

10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;

11) відкликати згоду на обробку персональних даних;

7. Порядок роботи з запитами суб’єкта персональних даних (Користувача)

Користувач має право на одержання будь-яких відомостей про себе, пов’язаних з персональними даними, без зазначення мети запиту, крім випадків, установлених законом.

Доступ Користувача до даних про себе здійснюється безоплатно.

Користувач подає запит щодо доступу (далі — запит) до персональних даних Володільцю персональних даних. У запиті зазначаються:

Строк вивчення запиту на предмет його задоволення не може перевищувати десяти робочих днів з дня його надходження.

Протягом цього строку Володілець персональних даних доводить до відома суб’єкта персональних даних (Користувача), що запит буде задоволене або відповідні персональні дані не підлягають наданню, із зазначенням підстави, визначеної у відповідному нормативно-правовому акті.

Запит задовольняється протягом тридцяти календарних днів з дня його надходження, якщо інше не передбачено законом.

8. Внесення змін до Положення

ТОВ «НЕО-ЕКО УКРАЇНА» може час від часу в односторонньому порядку оновлювати це Положення без повідомлення Користувача про такі зміни. Нова редакція Положення вступає в силу з моменту його розміщення на Сайті.

У разі якщо були внесені будь-які зміни в Положення, з якими Користувач не згоден, він зобов’язаний припинити використання Сайту. Факт продовження використання Сайту є підтвердженням згоди і прийняття Користувачем відповідної редакції Положення.