Наші партнери та донори

Нео-Еко співпрацює з українськими та міжнародними організаціями та фондами, донорами, урядами, мерами та громадами для реалізації зелених проектів для сталого екологічного та соціального відновлення країни.

 

Mission East

Mission East Logo

Mission East данська неурядова організація з надання допомоги та розвитку, що працює в 11 країнах, схильних до конфліктів або у важкодоступних регіонах. “Місія Схід” – одна з перших данських організацій, яка отримала сертифікат Core Humanitarian Standard (CHS) у 2017 році, що свідчить про тверду прихильність до якісної допомоги та підзвітності. Mission East є однією з 18 організацій, що входять до Стратегічного партнерства з Міністерством закордонних справ Данії. Mission East та “Нео-Еко Україна” мають спільний офіс у Миколаєві.

Наразі обидві компанії співпрацюють над кількома проектами, зокрема над звітом про оцінку збитків та макроекономічним дослідженням, що дозволить місцевому ринку розвинути свій потенціал для виробництва необхідних будівельних матеріалів. Це дослідження є частиною більш широкого партнерства, метою якого є планування та ефективне і стале виконання зеленої реконструкції Миколаєва.

 

Leroy Merlin Solidarity

Заснований восени 2022 року для допомоги українцям у відновленні пошкодженого житла та соціальної інфраструктури, фонд Leroy Merlin Solidarity є важливим донором у відновленні та реконструкції пошкоджених війною будинків.

Завдяки фінансуванню фонду “Леруа Мерлен Солідарність” компанія “Нео-Еко Україна” завершила проєкт з демонтажу чотирьох будівель у “Військовому містечку” в Гостомелі з використанням принципів циркулярної економіки та переробки будівельних відходів на нові будівельні матеріали.

 

UADamage

UADamage logo

UA Damage має на меті надати українській владі та громадянам найновіші, точні дані та наочність для просування зусиль з відбудови шляхом обробки супутникових знімків за допомогою нейромережевого конвеєра. Порівнюючи стан землі та будівель до війни з поточним станом та використовуючи систему класифікації, ці дані стануть ключовим інструментом прийняття рішень для місцевої влади, неурядових організацій та інших зацікавлених сторін для прийняття обґрунтованих рішень щодо відбудови українських громад та інфраструктури.

“Нео-Еко Україна” та UADamage співпрацюють з метою використання цієї передової технології в різних секторах, включаючи зелену реконструкцію, агропродовольчу галузь та рішення з розмінування.

 

UBS/CAID

        

Завдяки отриманому гранту від Фонду дитячої стійкості (Children’s Resilience Fund) в Україні у межах фінансової підтримки UBS Optimus Foundation, спрямованого на покращення умов життя, освіти та захисту дітей, наша благодійна організація “Ukraine Resilience” розпочала реалізацію проектуДизайн укриття подвійного призначення, що створюється дітьми” в Миколаївській області. Ця програма, включає креативні майстер-класи та реалізується Crown Agents International Development (CAID) та UBS Optimus Foundation у партнерстві з Crown Agents in Ukraine. 

 

Ro3kvit

Ro3kvit Logo

Барт Грюйерт, директор проєктів Neo-Eco Ukraine, є активним членом Ro3kvit, української коаліції, що об’єднує понад 80 професіоналів з України та з-за кордону, які об’єднали свої зусилля для розвитку знань та методологій для відновлення міського та сільського середовища та інфраструктури України.

Громадська організація була заснована у 2022 році у відповідь на масові руйнування, спричинені вторгненням. За допомогою проектування та досліджень коаліція задовольняє нагальні потреби, що виникають у зацікавлених сторін зараз, і пов’язує їх з майбутніми стратегіями. Спираючись на дослідження інших (післявоєнних) країн, Ro3kvit розробляє нові, орієнтовані на майбутнє методи міського дизайну, співтворчої організації та сталого розвитку. Всі експерти мають досвід розробки проектів в Україні або в постконфліктному плануванні. Щонайменше 50% членів команди – українські експерти. Серед них є дослідники, дизайнери, радники з питань політики, викладачі, які мають досвід у сфері архітектури та житлового будівництва, міського та регіонального планування, післявоєнної відбудови, культури та спадщини, а також економіки.

 

New European Bauhaus

У червні 2023 року Neo-Eco Ukraine через свій благодійний фонд Ukraine Resilience стала офіційним партнером New European Bauhaus, відповідаючи критеріям сталості, естетики та інклюзивності.

Використовуючи наші “зелені” та цифрові виклики для трансформації нашого життя на краще, Новий Європейський Баухаус запрошує нас до спільного вирішення складних суспільних проблем через співтворчість з громадянами, експертами, бізнесом та установами, щоб разом переосмислити стале життя в Європі та за її межами.

Нео-Еко Україна співпрацюватиме з партнерами та іншими організаціями, щоб збагатити ініціативу та спільно творити більш красиве, стале, інклюзивне життя.

 

Creative Folkestone

Creative Folkestone та Neo-Eco Ukraine досліджують використання мистецтва та креативного маркетингу у партнерстві, щоб допомогти відродити громади в Україні.

 

Urban Reform

Urban Reform, партнер програми ARCHES, є українською організацією державної служби, яка сприяє впровадженню найкращих практик сучасного міського планування по всій Україні. Організація була заснована у 2014 році – переломному році в історії України, коли багато людей, включаючи засновницю Олександру Наріжну, відчули, що громадяни України потребують більшої участі у формуванні свого уряду та громад. З того часу Urban Reform зросла до 13 професіоналів і реалізувала проекти розвитку громад, які охоплюють проектування міських парків, перепрофілювання промислових будівель, створення велосипедної та пішохідної інфраструктури, плани розширення районів та житла для ВПО.

 

Congress for the New Urbanism (CNU)

Congress for the New Urbanism (CNU), партнер програми ARCHES, є американською неприбутковою організацією 501c3, заснованою у 1993 році і провідним світовим прихильником нової урбаністичної філософії.
Її Хартія нового урбанізму 1996 року формулює одне з найпотужніших і найвпливовіших за останні півстоліття бачень того, як громади можуть розвиватися – і перерозвиватися – для кращого обслуговування їхніх мешканців.До спільноти організації, яка налічує 2600 членів, входять одні з найвідоміших урбаністів та архітекторів світу, а очолювані ними команди реалізовують успішні проекти для Міністерства житлового будівництва та міського розвитку США, сертифікації LEED для розвитку мікрорайонів, правил андеррайтингу федерального житлового фінансування та багато інших ініціатив.Пол Альт AIA є засновником Alt Architecture + Research Associates LLC, фірми, яка співпрацює з мультидисциплінарними командами для створення “цілющого середовища як інструменту” для зцілення травм, експериментальної освіти та програмування спільнот.

 

Alt Architecture + Research Associates

Пол Альт AIA є засновником Alt Architecture + Research Associates LLC, фірми, яка співпрацює з мультидисциплінарними командами для створення “цілющого середовища як інструменту” для зцілення травм, експериментальної освіти та програмування спільнот. Попередні проекти включали:Проекти “Епідавр/Зелена дорога” в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда, Меморіальна будівля ветеранів Сідар-Рапідс у Сідар-Рапідс, штат Айова, та “Дім патріотів” в Техаському університеті в Сан-Антоніо. AA+RA також виступала головним консультантом Департаменту у справах ветеранів, який відповідає за зміст і створення 39 МСП для зцілення душі, тіла і духу 9 мільйонів ветеранів США та їхніх родин, а також за дизайн середовища, що зцілює.

 

БФ Future for Ukraine

Благодійний фонд, створений українцями для українців.

Організація, яка об’єднує волонтерів і фахівців, неурядові організації та бізнес по всьому світу, щоб підтримати потерпілих від війни. У спільному зусиллі кожного ми прокладаємо шлях до майбутнього тим, хто цього потребує найбільше.