Neo-Eco Ukraine розпочинає програму ARCHES з ще одним ключовим партнером: Конгресом нового урбанізму

Neo-Eco Ukraine розпочинає програму ARCHES з ще одним ключовим партнером: Конгресом нового урбанізму, однією з провідних світових організацій у сфері містобудування.

CNU – це американська неприбуткова організація 501c3, заснована у 1993 році, яка є провідним світовим прихильником нової урбаністичної філософії. До спільноти організації, яка налічує 2600 членів, входять одні з найвідоміших урбаністів та архітекторів світу, а очолювані ними команди реалізовують успішні проекти для Міністерства житлового будівництва та міського розвитку США, сертифікації LEED для розвитку районів, федеральних правил андеррайтингу житлового фінансування та багато інших ініціатив. Співпрацює з нами Стівен Голді з Команди 11, групи, яка займається міжнародними проектами на підтримку Цілі сталого розвитку ООН №11 “Сталий розвиток міст і громад”.

Меллорі Бачес AICP, LEED-AP, CNU – Президент CNU, поділилася кількома словами про те, як наша програма відповідає етосу її організації:

“Ми сподіваємося, що мир незабаром буде відновлено, і що Україна зможе відновити більш стійкі та придатні для життя громади після руйнувань, які принесла війна… Я ціную, що ця обставина відображає багато проектів, в яких корпоративні та індивідуальні члени CNU беруть участь по всьому світу…[і] CNU, безумовно, радий бути прихильником програми ARCHES…”

Слідкуйте за нашими новинами або пишіть на rmchenry@neo-eco.com, якщо ви хочете долучитися до нашої роботи та підтримати її.