Біла книга, щодо Методологічних Рекомендацій, щодо поводження з азбестовмісними матеріалами

Шановні Колеги, Партнери та Журналісти,
Ваша професійна допомога та увага до актуальних подій завжди були для нас важливими.
Ми хочемо поділитись з Вами прес-релізом про випуск Білої книги, щодо Методологічних Рекомендацій, щодо поводження з АВМ в проектах капітальних ремонтів, реконструкції будівель та об’єктів інфраструктури, як з важливими учасниками нашого спільного шляху до сталого відновлення України,

Експерти компаній CES Clean Energy Solution, iC Consulenten Ukraine та Neo Eco об’єднали зусилля, щоб цей документ став важливим джерелом інформації для всіх зацікавлених сторін, включаючи проєктувальників, контролюючі органи, будівельні компанії, транспортні компанії, компанії, що займаються утилізацією відходів, фінансові установи, неурядові організації, а також муніципальні та державні органи влади.

Вони пропонують чіткі та ефективні методи управління АВМ в різних етапах проектів, зокрема, капітальних ремонтів та реконструкції будівель та інфраструктурних об’єктів. Комплексний підхід, розроблений експертами, сприятиме безпеці громадського здоров’я та довкілля.

Ми віримо, що ця Біла книга не лише поглибить наше колективне розуміння поводження з азбестом та управління ним, але й стане каталізатором інноваційних дискусій та стратегій з цього важливого питання.

Ви можете отримати доступ до білої книги за цим посиланням:

Біла книга поводження з азбестом

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші думки та відгуки і сподіваємося, що вони сприятимуть створенню більш безпечної та сталої України для майбутніх поколінь.

Дякуємо за постійне партнерство та підтримку.

Контакти 

Андреас Хельбль               a.helbl@ic-ces.at

Барт Грюєр                          bgruyaert@neo-eco.fr

Юлія Чорна                          j.chorna@ic-group.org