Конференція Оцінка пошкоджень 70 населених пунктів Миколаївщини

Mission East, UADamage і Neo-Eco Ukraine провели масштабну конференцію в Києві на тему “Оцінка пошкоджень 70 населених пунктів Миколаївщини: потенціал цифрових технологій для підрахунку завалів та витрат на #зелене відновлення України”.

Понад 120 осіб взяли участь особисто або онлайн, щоб почути свідчення про використання найсучасніших #технологій штучного #інтелекту для надання точних і прозорих даних, які, в свою чергу, будуть використані для екологічної реконструкції #України. Після вебінару відбулася динамічна дискусія та жива демонстрація використання #дронів для аналізу даних.

Ми хотіли б висловити подяку Міністерству закордонних справ Данії за неоціненну фінансову підтримку, яка зробила цю важливу роботу можливою. Ми також висловлюємо щиру подяку делегаціям посольств Данії ??, Франції ??, Бельгії ?? та Ірландії ??, а також іншим дипломатичним представникам, міжнародним організаціям, партнерам і донорам за їхній внесок і незмінну підтримку.

??Щиро дякуємо сотням учасників за їхню зацікавленість та участь, включаючи національні, регіональні та місцеві органи влади України, міжнародні організації та державні установи, а також компанії приватного сектору та науковців.