Конференція з екологічного відновлення України

Вільнюс, Литва

Європейська комісія проведе у Вільнюсі чотириденну конференцію з екологічного відновлення України. Зводячи разом політичний та підприємницький сегменти, вона має на меті переглянути майбутні виклики й обговорити стратегії та конкретні рішення на підтримку екологічного відновлення.

Конференція з екологічного відновлення України

ЄС підтримує Україну, як фінансовими, так і технічними та законодавчими ресурсами, з метою будівництва більш ясного майбутнього на засадах сталості довкілля. Ми готуємося завчасно з тим, щоби, коли настане час, складність завдань не перешкодила сталості лягти в основу відновлення.

На додаток до підтримки європейської перспективи України, стале відновлення та відбудова є суттєвими для забезпечення процвітання, ресурсної автономії та якості життя українського народу після остаточного закінчення війни.

Під час візиту в Україну в лютому 2023 року Колегія комісарів обговорила з урядом України підтримку з боку ЄС з метою надання Україні допомоги у відбудові її міст у високоякісний, сталий та інклюзивний спосіб разом зі спільнотою Нового європейського Баухауса (NEB). У результаті виникла ініціатива «Фенікс» — спеціальне поєднання програм Європейської комісії, спрямованих на підтримку українських політиків та громадянського суспільства з метою екологічного відновлення.

Конференція має намір запропонувати усім основним зацікавленим сторонам цілісний підхід до екологічного відновлення та відбудови України. Мета полягає у перегляді конкретних викликів та рішень, щоби забезпечити центральне місце завдань сталості довкілля у майбутніх інвестиціях та реформах на роки вперед.